Česká pobočka AFCEA byla na čtvrtém ročníku Army den

Česká pobočka AFCEA, zástupci pracovní skupiny kybernetická bezpečnost a soutěžního výboru středoškolské soutěže v kybernetické bezpečnosti se aktivně zapojili do akce Army den.

Finále 3. ročníku Středoškolské soutěže v kybernetické bezpečnosti.

Česká pobočka AFCEA zorganizovala dne 25. 4. 2019 na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně finále 3. ročníku Středoškolské soutěže v kybernetické bezpečnosti.

Článek Petra Jiráska v prestižním časopise European Security&Defence

Prestižní časopis European Security&Defence ve svém novém čísle zveřejnil článek Petra Jiráska, předsedy pracovní skupiny Kybernetická bezpečnost

Proběhla valná hromada 2019

Dne 2.4.2019 se konala valná hromada České pobočky AFCEA, na které si zvolili přítomní zástupci ČP AFCEA svoje nové zástupce do rady ředitelů.

U kulatého stolu AFCEA se diskutovalo o kybernetické obraně

Česká pobočka asociace AFCEA  zorganizovala v pondělí 11. března v Domě armády Praha diskuzi o kybernetické obraně.

Proběhla III. Konference Spojovacího vojska Armády České republiky

Agentura komunikačních a informačních systémů Armády České republiky ve spolupráci s Českou pobočkou AFCEA za odborné podpory Vojenského technického ústavu, s.p., který byl zároveň generálním partnerem celé akce, pořádala ve dnech 13.-14. března 2019 III. konferenci Spojovacího vojska Armády České republiky.

Army test

Zástupci České pobočky AFCEA, její pracovní skupiny Kybernetická bezpečnost a přípravného a soutěžního výboru Středoškolské soutěže v kybernetické bezpečnosti se aktivně zapojili do přípravy Army testu!

Oznámení o konání valné hromady 2019

Dovolujeme si Vás pozvat na valnou hromadu České pobočky AFCEA, která se koná 2. 4. 2019 od 15 hodin v klubové restauraci hotelu DAP, Praha 6.

III. Konference Spojovacího vojska Armády České republiky

V návaznosti na uplynulé dva ročníky konference Spojovacího vojska se ve dnech 13.-14. března 2019 uskuteční její třetí ročník.

Česká pobočka AFCEA vydala fotoknihu „25. let AFCEA v České republice“

Česká pobočka AFCEA, v rámci oslav 25. výročí založení České pobočky AFCEA, vydala fotoknihu, která mapuje uplynulých 25. let historie pobočky.