III. Konference Spojovacího vojska Armády České republiky

Agentura komunikačních a informačních systémů Armády České republiky ve spolupráci s Českou pobočkou AFCEA za odborné podpory Vojenského technického ústavu, s.p., který je zároveň generálním partnerem celé akce, pořádá ve dnech 13.-14.března 2019 III. Konferenci Spojovacího vojska Armády České republiky.

V návaznosti na uplynulé dva ročníky konference Spojovacího vojska se ve dnech 13.-14. března 2019 uskuteční její třetí ročník. Ten bude tentokráte více spojen s praktickými ukázkami a interaktivními diskuzemi o současných ICT systémech, a to se zaměřením na systémy velení a řízení pozemních a vzdušných sil zavedené v Armádě České republiky, ale i o nové trendy, technologie i komplexní systémy a smysluplnost jejich uplatnění ve vojenských operacích.

Konference bude konána v návaznosti na 20. výročí vstupu České republiky do Severoatlantické aliance (NATO), k němuž došlo dne 12. 3. 1999. Podtitulem akce bude „20 let spojovacího vojska v NATO aneb jak může spojovací vojsko přispět k co nejaktivnější roli České republiky v NATO“. Právě z tohoto důvodu se bude tentokráte konference odehrávat z velké části ve venkovních prostorech Armády České republiky, a to v areálu Libavá a přilehlých lokalitách.

V případě zájmu o partnerskou či individuální účast nás prosím kontaktujte na adrese prezident@afcea.cz.