Slavnostní večer u příležitosti 30. let České pobočky AFCEA

 

 

Česká pobočka AFCEA oslavila 30. výročí svého založení, které se konalo 11. 10. 2023, v prostorech Armádního muzea Žižkov. Akce se zúčastnili vrcholoví představitelé silových resortů a státní správy, akademické obce a komerčního segmentu České republiky i ze zahraničí.

Úvodní slovo patřilo prezidentu České pobočky AFCEA Tomáši Müllerovi a řediteli Sekce komunikačních a informačních systémů, brigádnímu generálovi Petru Šnajdárkovi. Společným jmenovatelem jejich projevů bylo naplňování obsahu slova spolupráce mezi manažery i odborníky na komunikační a informační systémy, kybernetickou obranu a bezpečnost napříč státními, univerzitními i komerčními subjekty.

Slavnostního večera se mimo jiných zúčastnili významní představitelé AFCEA, a to nejen z České republiky,  ale i ze zahraničí. Přítomné ve svých projevech pozdravila vice-prezidentka AFCEA International pro členské záležitosti  Tina Jordan, dále výkonný vice-prezident pro národní bezpečnost a obranu AFCEA International brigádní generál ve výslužbě Paul Fredenburgh, generální manažer AFCEA Europe Erich Staudacher a regionální vice-prezident Petr Jirásek.

Poděkování za spolupráci při přípravě oslavy 30. let České pobočky AFCEA patří řediteli Vojenského historického ústavu Praha, brigádnímu generálovi Aleši Knížkovi,.

Partneři slavnostního večera:

Děkujeme za spolupráci hlavním partnerům akce, společnostem Interlink CS, spol. s r.o. a ATS-TELCOM PRAHA a.s., kteří finančně přispěli na organizaci večera.

Fotogalerie: