Konference SCADA Security

 

Ve dnech 4. – 5. listopadu 2019 se v hotelu DAP v Praze koná mezinárodní bezpečnostní konferenci SCADA Security. AFCEA je programovým a odborným garantem této akce.
Srdečně zveme všechny zájemce k účasti. Letos se na konferenci  představí řada tuzemských i zahraničních odborníků s praktickými ukázkami útoků na kritické informační a komunikační systémy a představí nejefektivnější metody obrany. Na konferenci se rovněž budou diskutovat aktuální otázky kolem zavádění moderních komunikačních sítí (5G) ve vztahu na digitalizaci průmyslu (Industry 4.0) a kybernetickou bezpečnost. V rámci několika paralelních workshopů se budeme věnovat nejen kyberneticko-bezpečnostní osvětě, ale i takovým tématům jako je využívání moderních ICT technologií při ochraně obyvatelstva.

Na konferenci potvrdila účast celá řada významných řečníků, mezi jinými například:

  • Martin FABRY, Owner & Cybersecurity Consultant, Accura s.r.o.
  • Serhii HALAHAN, Chief Information Officer, NPC UKENERGO
  • Dettmer HENDRIK, Head of IoT Security Lab, TÜV TRUST IT GmbH, Austria
  • Jiří KASNER, Chairman of the Board, COLSYS – AUTOMATIK, a.s.
  • Vladimír ROHEL, Security Director, National Agency for Communication and Information Technology
  • Tobias SCHROEDER, Cyber Expert, Germany
  • a další

Program konference zaručuje vysokou úroveň přednášek, včetně ukázek praktických řešení. Součástí konference je i výstava produktů a řešení renomovaných tuzemských i zahraničních firem, které budou prezentovat nejmodernější technologie a řešení z oblasti SCADA/ICT a kybernetické bezpečnosti.

Generálními partnery konference jsou CORPUS SOLUTIONS a CHECK POINT, hlavními partnery FORTINET a SAMSUNG, dalšími partnery jsou BOHEMIA MARKET, COLSYS AUTOMATIC, FLOWMON, GREYCORTEX, VERACOMP, SERVICE & SUPPORT, ALEF NULA a CYBERG.

Další informace, program a online registrace jsou k dispozici zde http://www.future-forces-forum.org/events/default/32_scada-security-conference?lang=en