Mezinárodní bezpečnostní konference zaměřená na biometrii, kryptografii a kybernetickou bezpečnost

 

Ve dnech 17. – 19. října 2018 se v rámci FUTURE FORCES FORUM (FFF) v Praze v Letňanech se uskuteční prestižní mezinárodní bezpečnostní konference zaměřená na biometrii, kryptografii a kybernetickou bezpečnost.

Konference se zúčastní řada významných domácích i zahraničních řečníků a delegátů. Na konferenci vystoupí například autor CrypTool Prof. Bernhard ESSLINGER z Německa, chief scientist Prof. Fabio Antonio BOVINO z Itálie anebo výkonný viceprezident a CIO Samsung Electronics Terry HALVORSEN. V rámci jednotlivých sekcí konference budou diskutována aktuální témata jako kvantová kryptografie, ochrana osobních údajů a osobní identita, smart borders anebo aktuální trendy a budoucí technologie v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Konference se doplněna o expertní workshopy, v rámci kterých se budou detailně probírat jednotlivá témata konference, jakož i o biometricko-kybernetický pavilon, který umožní nejen setkání odborníků, ale i prezentaci současných technologií. Součástí pavilónu je tzv. Hacking Zóna, ve které v celém průběhu akce budou probíhat ukázky obrany proti kybernetickým útokům, hackerské soutěže a další odborný doprovodný program.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s aktuálními tématy, budoucími trendy a odborníky na biometrii, kryptografii a kybernetickou bezpečnost a navštivte FFF 2018 v Letňanech. Více informací a registrace na na www.future-forces-forum.org